УЧАСТЬ В ЗАСІДАННІ КОЛЕГІЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

22 лютого відбулося засідання колегії у режимі відеоконференції, яку очолив голова Одеської облдержадміністрації Сергій ГРИНЕВЕЦЬКИЙ за участю голови Білгород-Дністровської райдержадміністрації Василя САМОКИША, заступника голови районної ради Валерія ЛОБАНОВА, голів сільських, селищних та міських рад  району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На початку зібрання було заслухане  звернення Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, який запевнив, що Україна віддана політико-дипломатичному врегулюванню й не піддається на провокації.  Глава держави подякував усім громадянам України, які вкотре доводять, що українці – розумна й мудра нація і попри все зберігає холодну голову, реагує спокійно та виважено.

Також детально обговорювалися питання затвердженні порядком денним засідання колегії облдержадміністрації.

Алла Стоянова, директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин облдержадміністрації, доповіла про стан та перспективи питання подальшого розвитку агропромислового комплексу області.

Також, про погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах області, стан підвищення рівня заробітної плати та легалізація зайнятості населення у територіальних громадах області проінформував директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування облдержадміністрації Дмитро Радулов.

В ході засідання, голова облдержадміністрації Сергій Рафаїлович надав доручення головам територіальних громад здійснити аналіз рівня заробітної плати у  очолюваній громаді та до кінця І  півріччя  поточного року затвердити Програму розвитку агропромислового комплексу.

Головам райдержадміністрації та територіальних громад затвердити Стратегію розвитку  територіальної громади, району, спираючись на  відповідну Стратегію Одеської області.

На виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30.07.2021 р. «Про окремі питання реалізації державної політики у сфері захисту державного кордону» очільник району Василь Петрович проінформував   щодо оформлення правовстановлюючих документів по Білгород-Дністровського району  на земельні ділянки уздовж державного кордону шириною 30-50 метрів.

Перейти до вмісту