35 РОКІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ

35 років тому, 22 лютого 1987 року була створена Білгород-Дністровська районна організація ветеранів, яка на сьогодні складається з 145 первинних організацій, що діють на території 16 територіальних громад укрупненого Білгород-Дністровського району та і об’єднує близько 36 тисяч ветеранів.

Діяльністю районної організації ветеранів на протязі багатьох років успішно керували голови організації – М.Т.Сапатинський (1987-2003рр.) та П.І.Ластовецький (2003–2021 рр.- Почесний громадянин Білгород-Дністровського району)..

Білгород-Дністровською міською організацією ветеранів (яка на сьогодні входить до складу районної організації із 5,9 тисяч членами організації) керував Борис Микитович Ставров (1987–2015 рр.; Почесний громадянин міста Білгорода-Дністровського), на  теперішній час  – Микола Федорович Аулов (із 2015 р.).

За роки Незалежної України районна організація налагодила  відносини з формальними та неформальними об’єднаннями громадян, співпрацювала з органами виконавчої  влади з метою активізації роботи по захисту життєво важливих інтересів ветеранів та пенсіонерів в умовах фінансово-економічної кризи.

Також свою діяльність спрямовувала на соціальний, правовий і духовний захист ветеранів війни та праці, всіх пенсіонерів району. Приділяється  велика увага розвитку волонтерського руху.

На сьогодні в районній організації 136 учасників Другої світової війни (з них – 37 учасників бойових дій), близько 500 ветеранів силових структур, 9,8 тисяч ветеранів праці, 8,5 тисяч дітей війни, ветеранів інших категорій та пенсіонерів за віком – близько 17 тисяч осіб.

Організація співпрацює з органами місцевої влади з питань соціальної підтримки ветеранів всіх категорій та пенсіонерів за віком, поліпшення побутових умов їх проживання та своєчасного оздоровлення, активної участі організації у підготовки та проведенні заходів, спрямованих на закріплення в суспільстві моральних і духовних цінностей. Організація (за допомогою соціальних волонтерів з числа ветеранів, пенсіонерів за віком та молоді – за напрямками «Пенсіонер – пенсіонеру», «Молодь – ветеранам», «Ветерани -молоді») налагоджує координовану роботу з управліннями-відділами і територіальними центрами соціального захисту районної державної адміністрації та територіальних громад щодо відвідування і надання необхідної допомоги одиноким і тяжко хворим ветеранам, пенсіонерам за віком, їх медичного та медикаментозного забезпечення, організації дозвілля людей похилого віку.

Зі святом, дорогі ветерани! Зичимо Вам наснаги, творчих успіхів та  нових здобутків, миру, злагоди, здоров’я та благополуччя!

Перейти до вмісту