РОЗВ’ЯЗАННЯ ПИТАНЬ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ СЕРЕД ПРІОРИТЕТНИХ ЗАВДАНЬ РАЙОННОЇ ВЛАДИ

На високому рівні, за участі директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталії ОДАРІЙ-ЗАХАР’ЄВОЇ, 22 лютого в райдержадміністрації відбулась нарада з головами сільських, селищних, міських рад та керівниками закладів охорони здоров’я Білгород-Дністровського району первинної та вторинної ланок.

Очолив нараду голова Білгород-Дністровської райдержадміністрації Василь САМОКИШ. В її роботі також взяли участь голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО, заступник голови райдержадміністрації Тетяна ДОМЧИНСЬКА, заступник голови районної ради Валерій ЛОБАНОВ, Білгород-Дністровський міський голова Віталій ГРАЖДАН, голови і представники територіальних громад та керівники закладів охорони здоров’я нашого району.

На розгляд наради були винесені наступні питання: «Про хід вакцинації населення Білгород-Дністровського району від коронавірусної хвороби COVID-19» та «Про фінансування закладів охорони здоров’я первинної і вторинної ланок Білгород-Дністровського району Одеської області».

Окрім питань, внесених до порядку денного наради, присутніми також озвучувались й інші проблеми, які існують на сьогодні в закладах охорони здоров’я району.

У свою чергу, представники територіальних громад висловлювали власне бачення та вносили пропозиції на вирішення озвучених проблем.

Багато питань ставились безпосередньо директору Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталії ОДАРІЙ-ЗАХАР’ЄВОЇ, на які вона давала конкретні та вичерпні відповіді, а також наводила приклади успішного впровадження новацій та застосування державних програм по підтримці медицини в закладах охорони здоров’я Одеської області.

Перейти до вмісту