Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну,

 красу її вічно живу і нову і мову її солов’їну.

В. Сосюра

11.08.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела семінар з орієнтації на службу в ЗСУ, із залученням соціальних партнерів – представника в/ч А4217 Військово – Морські Сили Збройних Сил України.

Мета даного заходу підвищення рівня обізнаності населення щодо послуг ЦЗ та надання інформації щодо служби за контрактом в ЗСУ.

Представник в/ч А4217 молодший лейтенант Анастасія Лиховоля, докладно розповіла шукачам роботи про порядок відбору громадян України на військову службу за контрактом. Ознайомила з основними вимогами до посад та пільгами і гарантіями для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом.

Мол. л-нт Анастасія Лиховоля презентувала розроблений агітаційний відеоролик. Присутні наглядно побачили особливості життя військової частини, відпрацювання поставлених бойових задач.

Кожен бажаючий мав можливість особисто поспілкуватися з представницею військової частини та детально ознайомитися з умовами контракту, розмірами грошового забезпечення і отримати відповіді на всі запитання.

Провідний фахівець МРЦЗ розповіла про повний комплекс соціальних послуг для сприяння працевлаштуванню, професійної підготовки або перепідготовки та підвищення кваліфікації, в тому числі інформаційних і консультаційних послуг з підбору роботи.

 Наприкінці заходу слухачі отримали роздатковий матеріал з адресами електронних сервісів ДСЗ, візитні картки в/ч А 4217.

Перейти до вмісту