Сучасні джерела пошуку роботи

27.08.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела інформаційний семінар ” Сучасні джерела пошуку роботи “.

Мета заходу: розширення уявлень учасників про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками.

На семінарі були розглянуті наступні питання:

1.   Стан сучасного ринку праці.

2.  Інформація про професії, які користуються попитом на місцевому, регіональному ринку праці.

3.  Основні шляхи пошуку роботи. Вибір джерел пошуку роботи (плюси, мінуси кожного напрямку).

4. Активні заходи державної служби зайнятості, щодо сприяння зайнятості.

В профінформаційному секторі безробітні ще раз практично ознайомились, як користуватись паспортами підприємств та папками з описом професій. В них вони знайшли потрібну оновлену інформацію про робочі місця.

Також відвідувачів ознайомлено з електронними сервісами державної  служби зайнятості, зокрема створення “Електронного  кабінету шукача роботи”, який дає  можливість розмістити  резюме, уточнити  заплановані дати відвідування служби зайнятості. Присутніх ознайомлено з офіційним сайтом Державної служби зайнятості, «Освітнім порталом», «Платформою з профорієнтації».

По завершенні семінарів всі учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.

Перейти до вмісту