Профконсультаційний захід для учасників АТО(ООС) та військовослужбовців до Дня Незалежності України Бути зайнятим – бути успішним

Можеш вибирати друзів і дружину,

Вибрати не можна тільки Батьківщину.

В. Симоненко.

Профконсультаційний захід для учасників АТО(ООС) та військовослужбовців до Дня Незалежності України “Бути зайнятим – бути успішним”

19.08.2021 року провідний фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості Галина Марунченко провела профконсультаційний захід разом з начальником відділу Білгород-Дністровського бюро правової допомоги громадян – Оленою Боян.

Метою заходу було надання інформації про послуги, електронні сервіси служби зайнятості та бюро правової допомоги, визначення шляхів професійної адаптації військових до потреб ринку праці, легалізацію праці.

Бюро правової допомоги надає безоплатну первинну та вторинну правову допомогу, консультації не лише з питань трудового законодавства, а й роз’яснюють громадянам спадкове законодавство, інформують з питань сімейного законодавства. Фахівець бюро ознайомила з основними аспектами чинного законодавства: розмір та порядок виплат разової грошової допомоги до 5-ого травня учасникам бойових дій.

Спеціаліст центу зайнятості на заході розглянула такі питання: критерії успішного вибору професії, актуальні вакансії в нашому регіоні, навчання в Одеському ЦПТО, реєстрація в електронному кабінеті шукача роботи. Надала інформацію присутнім про значущість легалізації трудових відносин. Наприкінці семінару розповіла про нову програму для учасників бойових дій усіх регіонів України, яка дає можливість отримати грошову допомогу на навчання (http://www.czvl.org.ua/blog/) та про державну кредитну програму “Доступні кредити 5-7-9%”.

По закінченню заходу фахівець центру зайнятості і начальник відділу правової допомоги відповіли на запитання присутніх.

Перейти до вмісту