В районній державній адміністрації відбулося засідання районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби

4 жовтня поточного року під головуванням т.в.о. начальника управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Наталії Волосатової відбулося засідання  районної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

Члени комісії розглянули питання про припинення  проходження альтернативної (невійськової)  служби призовнику у зв’язку із закінченням строку її проходження з 04.10.2021.  Після ознайомлення з документами, та у зв’язку з відсутністю законних підстав для продовження строку проходження альтернативної (невійськової) служби, питання вирішено позитивно. 

Зазначимо, що альтернативна служба згідно з Законом України “Про альтернативну (невійськову) службу” має на меті виконання обов’язку перед суспільством. Громадяни проходять її на підприємствах, в установах, організаціях, що перебувають у державній, комунальній власності, діяльність яких у першу чергу пов’язана із соціальним захистом населення, охороною здоров’я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним та сільським господарством, а також у патронажній службі в організації Товариства Червоного Хреста. На альтернативну (невійськову) службу направляються громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження як такої, що суперечить їхнім релігійним переконанням.

Перейти до вмісту