ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

Сьогодні, 5 жовтня 2021 року, до т.в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Домчинської на особистий прийом звернулась мешканка району щодо отримання консультації по наданню адміністративних послуг у територіальних громадах.

Заявниці було повідомлено, що у серпні поточного року Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження, відповідно до якого були внесені зміни до розпорядження КМУ від 16 травня 2014 р. №523 «Деякі питання надання адміністративних послуг через центри надання адміністративних послуг» (назва із внесеними змінами). Було наголошено, що органи місцевого самоврядування, які утворили ЦНАПи,  відповідно до прийнятих змін, мають включити визначений перелік адміністративних послуг; здійснювати розміщення актуальної та повної інформації про адміністративні послуги, які надаються через ЦНАПи, та поширення зазначеної інформації у місцевих засобах масової інформації.

Також було повідомлено, що з повним переліком
адміністративних послуг органів виконавчої влади та адміністративних послуг, що надаються органами місцевого самоврядування у порядку виконання делегованих повноважень, які є обов’язковими для надання через центри надання адміністративних послуг, можна ознайомитись на офіційному сайті Верховної Ради України.

Перейти до вмісту