ТВОЇ ЛЮДИ, ОДЕЩИНО

ЄВГЕНІЙ ЯКОВИЧ КРАВЧЕНКО

Почесний громадянин міста Татарбунари з 2001 року

На момент присвоєння звання: лікар-хірург Татарбунарської центральної районної лікарні, ветеран Другої світової війни.

Трудову діяльність Євгеній Якович розпочав в роки Другої світової війни: після закінчення курсів залізничника, працював машиністом товарного поїзду. В 1944 році був мобілізований на фронт і в рядах 254-ї Черкаської стрілецької дивізії 52-ї армії 2-го Українського фронту брав участь в двох масштабних військових визвольних операціях: Корсунь-Шевченківській та Ясько-Кишинівській. Неодноразово був поранений, що вже в мирний час призвело до інвалідності І групи.

Після війни Євгеній Якович закінчив медичний інститут і 54 роки свого життя віддав медичній галузі: з 1951 по 1962 роки лікар-хірург сільської дільничної лікарні в селі Плахтіївка Саратського району; з 1962 по 2005 – лікар-хірург Татарбунарської центральної районної лікарні. З 1979 по 1984 роки очолював хірургічне відділення Татарбунарської ЦРЛ, далі працював лікарем-хірургом районної поліклініки. Мав I категорію лікаря, на заслужену пенсію вийшов, коли виповнилось 81 рік.

Євгеній Якович Кравченко вніс великий вклад в суспільно-громадське життя міста Татарбунари. Понад 40 років являвся активним учасником ветеранського руху, багато років був членом Президії районної Ради ветеранів. Координував діяльність ветеранської комісії з питань медичного обслуговування ветерані та інших людей пенсійного віку. Євгеній Якович багаторічний учасник зустрічей ветеранів війни з молоддю. Широко пропагував знання про здоровий спосіб життя серед молоді на своїх навчальних лекціях в міських школах.

Роки життя почесного громадянина міста Татарбунари Кравченка Євгенія Яковича завершилися на 93-му році 28 березня 2017 року.

Перейти до вмісту