ТВОЇ ЛЮДИ, ОДЕЩИНО!

БОРИС МАКСИМОВИЧ БАЙЛУК

Почесний громадянин міста Татарбунари з 2013 року

На момент присвоєння звання: народний умілець у сфері декоративно-прикладного мистецтва.

Борис Максимович зробив вагомий внесок для культурного і духовного розвитку нашого міста. Більше 70 кращих своїх робіт подарував районному історико-краєзнавчому музею. Вершиною його творчості став макет Свято-Успенського храму міста Татарбунари, який встановлено на території  храмового подвір’я.

Народний умілець власноруч збудував свій будинок, який відрізняється від сусідських особистим творчим підходом до його художнього оформлення, маючи неординарний зовнішній вигляд. Приймав участь у виставках народного мистецтва в Одесі, в Румунії. Постійні виставки в місті Татарбунари стали традиційними та візитною карткою майстра. Неодноразово нагороджувався грамотами та цінними призами районного відділу культури та обласного управління культури і туризму. Борис Максимович став дипломантом і стипендіатом обласного конкурсу народної творчості на здобуття премії ім. Ростислава Палецького.

Байлук Борис Максимович також був кінологом, фотографом і кінодокументалістом. Постійно приймав участь в художній самодіяльності, являвся учасником народного хору міста Татарбунари, а також виступав на сцені як ілюзіоніст. Був постійним членом районної Ради ветеранів, надавав активну допомогу роботі ветеранської організації. Користувався великим авторитетом та повагою серед жителів міста Татарбунари та Татарбунарського району.

Роки життя почесного громадянина міста та народного умільця завершилися 11 березня 2018 року.

Перейти до вмісту