Турнір з міні-футболу до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
12 лютого в спорткомплексі «Олімп-Н» відділом з питань фізичної культури та спорту Управління освіти Білгород-Дністровської міської ради проведений турнір з міні-футболу серед дітей до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
На заході були присутні воїни-інтернаціоналісти, які на відкриті виступили з привітальним словом. Учасники та присутні в залі вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
За підсумками турніру 1 місце посіла команда закладу загальної середньої освіти №7, 2 місце – ЗЗСО №3, 3 місце – команда академічного ліцею.
Кращим воротарем визнаний Медовщиков Дмитро, кращим бомбардиром – Лісовий Кирило, кращими гравцями турніру – Носуленко Генадій, Шклянко Адам, Чаірський Денис, Аль-Зубейді Карим. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, дипломами. Кращі гравці нагороджені призами.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/material-1644916313238-name-1644916313239.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/material-1644916313238-name-1644916328186.jpg)