Підприємництво – шанс жити за власними правилами

Підвищення кваліфікації за сприяння Державної служби зайнятості передбачає прискорене формування у громадян професійних умінь і навичок, необхідних для виконання певної роботи, посиленню їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Ірина звернулася до Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості  ще у минулому році. Жінка мала досвід організації власної справи, але їй не вистачило теоретичних знань, щоб вдало продовжувати здійснювати підприємницьку діяльність. Дізнавшись від фахівців центру зайнятості  про курси цільового призначення «Реєстратори розрахункових операцій для фізичних осіб підприємців», вона виявила бажання вчитися та здобула такі бажані знання .

Процес навчання проходив у дистанційному форматі, з 28 січня по 04 лютого 2022 року. За словами Ірини: «Це був корисний і такий необхідний досвід. Кваліфікований викладач – Юлія Олександрівна, в повній мірі розкрила питання особливостей використання реєстратора розрахункових операцій, вибору та реєстрації РРО, організації роботи з РРО/ПРРО. Не зважаючи, на те що процес навчання проходив у дистанційному форматі, наша група й досі підтримує тісний зв’язок, ми радимось з тих чи інших питань ».

Перш ніж визначитися у якій сфері діяльності розпочинати власний бізнес, потрібно добре проаналізувати свої бажання, вміння та особистісні якості, і не боятись труднощів. Наразі Ірина знову започаткувала власну справу. Бажаємо їй успіхів та реалізації усього задуманого. А усіх бажаючих запрошуємо підвищити свою кваліфікацію за направленням Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості.

Перейти до вмісту