РОЗВ’ЯЗАННЯ ПИТАНЬ МЕДИЧНОЇ ГАЛУЗІ СЕРЕД ПРІОРИТЕТНИХ ЗАВДАНЬ РАЙОННОЇ ВЛАДИ
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0047.jpg)
На високому рівні, за участі директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталії ОДАРІЙ-ЗАХАР’ЄВОЇ, 22 лютого в райдержадміністрації відбулась нарада з головами сільських, селищних, міських рад та керівниками закладів охорони здоров’я Білгород-Дністровського району первинної та вторинної ланок.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0053.jpg)
Очолив нараду голова Білгород-Дністровської райдержадміністрації Василь САМОКИШ. В її роботі також взяли участь голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО, заступник голови райдержадміністрації Тетяна ДОМЧИНСЬКА, заступник голови районної ради Валерій ЛОБАНОВ, Білгород-Дністровський міський голова Віталій ГРАЖДАН, голови і представники територіальних громад та керівники закладів охорони здоров’я нашого району.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0038.jpg)
На розгляд наради були винесені наступні питання: «Про хід вакцинації населення Білгород-Дністровського району від коронавірусної хвороби COVID-19» та «Про фінансування закладів охорони здоров’я первинної і вторинної ланок Білгород-Дністровського району Одеської області».
Окрім питань, внесених до порядку денного наради, присутніми також озвучувались й інші проблеми, які існують на сьогодні в закладах охорони здоров’я району.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0043.jpg)
У свою чергу, представники територіальних громад висловлювали власне бачення та вносили пропозиції на вирішення озвучених проблем.
Багато питань ставились безпосередньо директору Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталії ОДАРІЙ-ЗАХАР’ЄВОЇ, на які вона давала конкретні та вичерпні відповіді, а також наводила приклади успішного впровадження новацій та застосування державних програм по підтримці медицини в закладах охорони здоров’я Одеської області.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0040.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0045.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0048.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0050.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0054.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0055-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0058.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0059.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0062.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/dsc_0063.jpg)