Нарада з працівниками структурних підрозділів управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації

16 жовтня, відбулась щотижнева апаратна нарада з працівниками структурних підрозділів управління соціального захисту населення райдержадміністрації під головуванням т.в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяни ПОНОМАРЕНКО.

У ході наради присутні розглянули питання щодо результатів перевірки фактичного місця проживання в громадах району внутрішньо переміщених осіб Головним управлінням національної соціальної сервісної служби в Одеській області, використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю, планів роботи та заходів управління соціального захисту населення на поточний тиждень, а також ряд інших організаційних питань, котрі стосуються поточної життєдіяльності управління.

По всім питанням, що були винесені на порядок денний наради т.в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна ПОНОМАРЕНКО надала доручення спеціалістам за відповідними напрямками роботи.

Перейти до вмісту