Музей вишивки с.Негрове Плахтіївської сільської ради Білгород-Дністровського району

У будинку Грищук Ніни Григорівни, жительки с.Негрове Плахтіївської сільської ради, створено музей вишивки. Він складається з 5 кімнат, у яких милують око вишиті картини відомих художників, рушники, серветки, простирадла, килими, різнокольорові подушки.

        Ніна Григорівна почала вишивати з 12 років. Це були польові квіти, а тепер яскраво горять маки, волошки, троянди, мальви, півонії. Навчила вишивати її мати. Свою майстерність передала дочці Ользі і внучці Дар’ї, які вже навчились  вишивати бісером. Ніна Григорівна із задоволенням проводить мастер-класи з вишивання для бажаючих школярів.

         В її почесній книзі понад 200 записів від жителів села, гостей з Німеччини, України. Двері завжди гостинно відкриті для всіх, а подвір’я тішать різними квітами. Зараз вона на пенсії, але з задоволенням ділиться технікою вишивання з усіма бажаючими.

Музей вишивки с.Негрове є філіалом Надеждинського краєзнавчого музею.

Адреса та контакти

Одеська область, Білгород-Дністровський район, с.Негрове,

вул. Незалежності, 50. З приводу екскурсій звертатися за тел.0963691051 (Сливка Алла Михайлівна)

Як дістатися до музею

На громадському транспорті маршрутним автобусом «Білгород-Дністровський-Старосілля» або на своєму авто відстань від м.Білгород-Дністровський  до с. Негрове по трасі 79 км, від смт Сарата 28 км

Сезонність роботи

Цілий рік

Перейти до вмісту