«Кулевчанське диво», Свято-Миколаївський храм, с.Кулевча Білгород-Дністровського району

Невелике село Кулевча у Білгород-Дністровському районі за останні кілька років набуло поширення серед православних християн України, Молдови та Росії. Щодня сюди приїжджають люди, щоб на власні очі побачити дива, що відбуваються у Свято-Миколаївському храмі, щоб знайти зцілення від хвороб або вирішити складні життєві проблеми. А може побачити і доторкнутися до дива, яке так і називають – «Кулевчанське диво».

Свято-Миколаївська церква в Кулевчі заснована болгарськими переселенцями. Саме село розташоване біля підніжжя уявного хреста. Тут знаходиться один із чотирьох поклінних хрестів, встановлених із благословення старців. В Україні існує всього чотири подібних хреста — в с.Кулевча, м.Чорнобиль, м.Старий Почаїв і під Харковом. Якщо з’єднати точки на мапі країни, то виходить величезний хрест.

«Кулевчанське диво» відбувається з іконою Казанської Божої Матері, яка добре відома і особливо шанована. Ікона в церкві прикрашена ліліями, стебла яких засохлі, але якщо придивитися уважніше, можна побачити на них цибулинки, з часом із яких проростуть нові паростки і з'являться листочки та квіти. В першу п'ятницю після Великоднього воскресіння, дістають гілочки з ікони і роздають парафіянам. А їх місце займуть нові лілії, життя яких продовжиться вже в іконі, і розквітнуть вони вже на Трійцю, обрамляючи лик Богоматері.
Дослідники стверджують, що всі явища мироточення на іконах мають нерукотворний характер і цьому є документальні підтвердження, а ікона Спаса має чудодійну і лікувальну силу й не тільки.

Дивним чином у людей зникають злоякісні клітини, відновлюються органи, повертається здоров’я.

У Свято-Миколаївському храмі села Кулевча знаходиться безліч чудотворних святинь, завдяки яким люди отримують духовні, душевні та тілесні зцілення:

—  чудодійна ікона Казанська ікона Божої Матері, на якій без землі і води розквітають лілії;

— мироточива Касперівска ікона Божої Матері;

— мироточивий Хрест Голгофа;

— кровоточива Іверська ікона Божої Матері;

— оновилася чудесним чином ікона Нерукотворний Спас;

— Казанська ікона Божої Матері «Мучениця»;

— мироточива ікона Матронушки Московської;

— проявилася на склі ікона Цілителя Пантелеймона і Георгія Побідоносця;

— один із чотирьох Уклінних Хрестів, встановлених в Україні.

Відчуєте і ви на собі силу Кулевчанського дива, яке зцілює тіло та душу, відвідавши святиню, бо іноді рятує лише віра та надія на диво!

Адреса та контакти

Одеська область, Білгород-Дністровський район, с.Кулевча, вул. Свято Миколаївська, 5

З приводу  відвідування храму звертатися за тел. 0679752941

(Алайбова Вероніка Василівна)

Як дістатися до храму

На громадському транспорті маршрутним автобусом «Білгород-Дністровський – Дивізія» або залізницею«Одеса – Ізмаїл». Відстань від м.Білгород-Дністровського 52 км.
(за матеріалами інтернет-ресурсів)
Перейти до вмісту