КРАЩИХ ПРАЦІВНИКІВ СЛУЖБИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ ОБЛАСТІ НАГОРОДЖЕНО ГРАМОТАМИ ОДЕСЬКОЇ ОДА
На зборах керівного складу Одеської області на яких підвели підсумки роботи у сфері цивільного захисту за 2021 рік, голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький нагородив кращих працівників служби цивільного захисту області.
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/2-26-rotated.jpg)
Нагрудним знаком «Кращий працівник Міністерства внутрішніх справ України» нагороджено полковника служби цивільного захисту Юрія Унтілова.
За значний особистий внесок у справу цивільного захисту населення, сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм Почесні грамоти Одеської обласної державної адміністрації отримали співробітники Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області та служби цивільного захисту – Юрій Бурмістр, Ніна Змієвська, Сергій Сікора, Леся Бурдюжа, Сергій Багдонас, Михайло Лаврик, Олександр Ніколаєнко, Юрій Майзліс, Олександр Петрик, Микола Рудь.
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/3-27.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/4-22.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/5-18.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/6-14.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/7-12.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-13.jpg)
![](https://oda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/9-10.jpg)