День єднання в Кароліно-Бугазькій громаді

Сьогодні 16 лютого в День Єднання, Кароліно-Бугазький сільський голова Андрій Апанасенко, працівники та депутати Кароліно-Бугазької сільської ради, військові відділу прикордонної служби «Кароліно-Бугаз» зібралися біля адмінбудинку сільської ради задля проведення заходу консолідації українського суспільства

У цей день на всіх будівлях органів місцевого самоврядування, закладах освіти, культури, охорони здоров’я нашої територіальної громади піднято Державний Прапор України.

Захід, який пройшов біля адмінбудинку сільської ради носив дуже патріотичний характер. Рівно о 10.00 прозвучав Державний Гімн України, ми вдягли синьо-жовті стрічки, вітали один одного зі святом.

Сільський голова Андрій Апанасенко у своєму виступі наголосив, що День єднання оголошено для «посилення консолідації» українців, зміцнення їхньої «стійкості» на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. День єднання несе дуже важливу мету.

Сьогодні проведенням даного патріотичного заходу, ми показуємо, що українці єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідні землі, та кожен її громадянин готовий стати на захист нашої держави – України.

Перейти до вмісту