ДЕНЬ ЄДНАННЯ У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ

16 лютого о 10 годині на площі біля будівлі Білгород-Дністровської міської ради пройшли урочистості з нагоди Дня єднання за участю керівництва міста, громадськості, працівників установ, підприємств та організацій міста Білгорода-Дністровського.

В ході урочистого заходу підняття Прапору України провели міський голова Віталій Граждан разом з секретарем міської ради Олександром Скалозубом.

Гімн України та українські патріотичні пісні пролунали у виконанні Народного ансамблю української народної музики «Веселка». По завершенню всі учасники патріотичного дійства взяли участь у спільному фотографуванні.

Зазначимо, що в День єднання заплановані інші тематичні заходи, а саме: у бібліотеці-філії ім. О. Пушкіна відео-перегляд «Скарби нації України. Повернення своєї історії»; у відділі обслуговування дітей та юнацтва Публічної бібліотеки – патріотична година «Єдина духом Україна!»; в Публічній бібліотеці – інформаційна хвилинка «Україна єдина»; у бібліотеці-філії ім. М. Кропивницького – інформаційна хвилина єдності «Україна – це ми!»; у бібліотеці-філії ім. Лесі Українки – Година державності «Так Україна жити буде, так наша мрія процвіте».

Перейти до вмісту