АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ НА КОНТРОЛІ В РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

 

16 лютого відбулася нарада голів комісії з питань евакуації органів місцевого самоврядування Білгород-Дністровського району під керівництвом голови райдержадміністрації Василя САМОКИША, за участю голови районної ради Григорія МЕЛЬНИЧЕНКА, заступників голови райдержадміністрації Тетяни ДОМЧИНСЬКОЇ та Максима БРИТКОВА, депутатів обласної ради Олександра ДЕНИСЕНКА та Білгород-Дністровської міської ради Олександра МОРОЗОВА, представників сільських, селищних та міських рад району, працівників райдержадміністрації, військовослужбовців.

На розширеній нараді детально обговорене питання щодо організації прийому і розміщення евакуйованого населення в особливий період. В зв’язку з ускладненням політичної обстановки навколо держави на території району необхідно організувати формування додаткового резерву приміщень для приймання евакуйованого населення у разі виникнення масової внутрішньої міграції людей, їх життєзабезпечення в місцях тимчасового розміщення та уточнити розрахунки транспортного забезпечення евакуаційних заходів.

Також, на виконання Закону України від 16.07.2021 р. № 1702-ІХ «Про основи національного спротиву», розглянуті основні поняття (територіальна оборона; організація сил ТРО; функціонування тероборони; дії на певній території; створення добровольчих формувань) з метою реалізації їх на території Білгород-Дністровського району.

Окрім того, акцентувалася увага щодо виконання заходів із детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення органами місцевого самоврядування.

Основну увагу зосереджено на проблемних питаннях, пов’язаних із тіньовим ринком зайнятості, коли держава втрачає значні кошти з несплачених податків, і як наслідок – громадяни не отримують законних соціальних гарантій.

         Головою Одеської облдержадміністрації 15 грудня 2021р. видано розпорядження №1284/од-2021 «Про заходи щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення на 2022-2023 роки».

Керуючись даним розпорядженням сільським, селищним та міським радам району необхідно утворити місцеві комісії (робочі групи) з питань додержання законодавства про працю, з метою забезпечення реалізації прав і гарантій працівників, недопущення випадків використання найманої робочої сили без належного оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати не менше встановленого законодавством рівня.

Перейти до вмісту