ПЕДАГОГИ ТА ПРАЦІВНИКИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ САРАТСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ МІЦНО ТРИМАЮТЬ СВІЙ ОСВІТЯНСЬКИЙ ФРОНТ
Вже кілька днів в Саратській селищній територіальній громаді тривають моніторингові екскурсії для батьків по найпростіших укриттях та захисних спорудах закладів освіти. 4 серпня поточного року подібні ознайомлювальні візити відбулись у більшості освітянських закладах Саратської селищної ради.
Адже всі розуміють, що саме батьки будуть вибирати чи ходитиме дитина у школу, чи буде вчитися дистанційно. Тому, одночасно із проведенням екскурсії адміністрація школи та педагоги проводили із батьками роз’яснювальну роботу, щодо забезпечення в їх навчальних закладах максимальної безпеки усіх здобувачів освіти.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-04_16-29-44-639.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-04_16-29-44-987.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-04_16-29-45-290.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-04_16-29-45-570.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-04_16-29-45-863.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/yzobrazhenye_viber_2022-08-04_16-29-46-152.jpg)