Звернення голови Білгород -Дністровської районної державної адміністрації з нагоди Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Шановні жителі Білгород -Дністровської району!

20 лютого Україна вшановує  трагічну подію в непростій історії свого державотворення – День Героїв Небесної Сотні. Усіх тих, хто не тільки власними силами, а й втраченим життям продемонстрував своє бажання жити у вільній, демократичній, суверенній державі!

Незламні сміливці не стояли осторонь – вони виборювали  право на світле майбутнє, залишаючись у пам’яті народу назавжди !

Революція Гідності змінила кожного з нас і країну вцілому. Ті буремні події на межі 2013-2014 років згуртували, навчили бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни до останнього подиху.

Будуючи нову державу, ми не повинні забувати, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшановувати героїв! Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв право на вибір майбутнього  Української Держави!

У цей день хочу побажати  віри та сили духу, патріотизму, спільної мети та успішних реалізацій  цілей, здійснення мрій! Нехай пролиті у важкі часи сльози назавжди залишаються в минулому. В кожній українській родині  панує спокій та радість!

Слава Україні! Слава її героям!

З повагою

голова

Білгород – Дністровської

районної державної адміністрації                                     Василь САМОКИШ

Перейти до вмісту