З ЖУРАВЛИНИМ КЛЮЧЕМ ВІДЛЕТІЛА ДУША, ЩОБ З ВЕСНЯНИМ ДОЩЕМ ПОВЕРНУТИСЯ ЗНОВУ

26 листопада 2023 року, боронячи Україну від ворога, в ході наступальних дій в районі н.п.Кліщіївка, Бахмутського району, Донецької області загинув солдат КАЧУР Олександр ГРИГОРОВИЧ (13.07.1972 р.н.).

Не дивлячись на свій вік, Олександр КАЧУР, як вірний син своєї держави, став на захист України та разом із побратимами мужньо і віддано боровся за територіальну цілісність й незалежність країни, даючи гідну відсіч загарбникам. Добра, щира, відкрита, працьовита людина, він ще так багато міг зробити хорошого у своєму житті, але підступна смерть наздогнала його під Кліщіївкою.

Віддати останню шану воїну-захиснику – солдату КАЧУРУ Олександру Григоровичу, можна буде 7 грудня 2023 року, о 10:00, за адресою: с. Салгани (Шабівська ТГ), вул. Кутузова, буд. 45.

Білгород-Дністровська районна державна (військова) адміністрація висловлює щирі співчуття рідним, близьким та побратимам загиблого й звертається до усіх жителів громади з проханням гідно провести військовослужбовця, що боронив нашу державу від російських загарбників, та взяти участь у живому коридорі прощання із земляком Олександром КАЧУРОМ.

Вічна і світла пам’ять захиснику! Вічна слава Герою!

Перейти до вмісту