З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАЛА ОДЕЩИНУ ВІЦЕ-ПРЕРЕМ’ЄР-МІНІСТР З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ ОЛЬГА СТЕФАНІШИНА

Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів робочу зустріч з Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольгою Стефанішиною, яка з робочим візитом відвідала Одещину.

Максим Марченко зазначив в розмові з Віце-прем’єр-міністром, що безпекова ситуація в області контрольована. Обласна влада разом з військовими вживає всіх необхідних заходів для захисту Одеси та всього регіону та забезпечення життєдіяльності.

Обговорюючи економічну ситуацію, Начальник Одеської ОВА наголосив на відсутності гострих проблем з постачанням продовольства, і зауважив, що на сьогодні основна увага зосереджена на відновленні економічної активності. Поступово перезапускаються виробничі підприємства та переробка продукції. Малий та середній бізнес в Одесі починає функціонувати. В регіоні розпочався комплекс весняно-польових робіт, що дасть можливість забезпечити продовольчу безпеку.

Щодо розміщення внутрішньо переміщених осіб, Максим Марченко поінформував Ольгу Стефанішину про те, що був проведений аудит у всіх районах та визначено місця для поселення громадян з інших областей, передусім Херсонської та Миколаївської. Наразі в Ізмаїльський та Болградський райони переїхало близько 40 тисяч осіб.

Перейти до вмісту