«Європейська сироварня» –  с.Шабо Білгород-Дністровський район

Об’єкт знаходиться у мальовничому куточку Одеської області – в селі Шабо, прадавньому поселенні колоністів зі Швейцарії. У цій місцевості, оповитій легендами, де вирощують велику кількість виноградників і виробляють знамениті вина, ще й створюють дуже смачний сир за особливими рецептами.

Сироварня побудована за європейським зразком, облаштована новітнім устаткуванням, привезеним з Голландії. Сир тут виготовляють за оригінальними голландськими технологіями найкращі українські майстри-сировари.

У виробництві використовується виключно голландські живі закваски, які надають сирам особливу неповторність, текстуру і тонкий сирний смак. Використання латексного і парафінового покриття забезпечує сиру правильне дозрівання, надаючи йому можливість дихати

Сироварня має замкнутий цикл виробництва, від вирощування кормів для тварин, до переробки молочної сировини і отримання кінцевого продукту – високоякісного сиру.

Процес сироваріння ретельно контролюється на кожному з етапів – від контролю якості вхідної сировини, до готової продукції у фірмовому магазині, що гарантує високий рівень якості продукції та послуг, які надаються.

Сироварнею проводяться цікаві екскурсії, де відвідувачів знайомлять із процесом і секретами виробництва сиру, відбуваються дегустації готової продукції.

На території підприємства є дитячий майданчик, зони відпочинку і куточок із живими тваринами, де їх можна погодувати, отримати вичерпну інформацію про їх утримання. Також є магазин, де у кожного відвідувача буде можливість купити вподобаний органічний сир і сувенірну продукцію.

Віднедавна на території сироварні функціонує cheese-кафе "Cheeseрія", в якому сировари-кухарі готують смачні страви, на основі сиру. 
Приходьте і переконайтеся самі, що СИР всьому голова!
Проведення дегустацій за попереднім записом.

Адреса та контакти:

Вул. Швейцарська, 20, Шабо, Одеська область, 67770

Замовити екскурсію можна за телефонами: 0971419094, 0670101105

Як дістатися до сироварні:

На громадському транспорті приміськими маршрутами загального користування: №5А «Білгород-Дністровський-Шабо», №7 «Білгород-Дністровський-Сергіїївка», №6 «Білгород-Дністровський-Затока». Відстань від м.Білгород-Дністровського - 10 км, м.Одеса – 75 км, смт Затока – 12 км.

Сезонність роботи

Цілий рік

(за матеріалами інтернет-ресурсів)

Перейти до вмісту