ЯК БОРОТИСЯ З РОСІЙСЬКОЮ ПРОПАГАНДОЮ В ІНТЕРНЕТІ

Поки російські медіа ширять пропаганду, називаючи геноцид в Україні постановкою, а окупантів, які винищують українські села та міста, — «‎визволителями», весь світ дізнається жорстоку правду про криваву війну, яку розпочала та веде росія в Україні.

У цей час ми мусимо тримати опір на цифровому фронті — не довіряти фейкам та боротися з ними. Зібрали 3 боти, які допоможуть у цьому:

1️⃣Заблокуйте скаргами головних російських пропагандистів, які підтримують війну та промивають мізки своєму населенню, у чатботі 👉https://t.me/Propagandony_bot

2️⃣Чатбот «‎Перевірка», який створила РНБО, допоможе виявити сумнівну інформацію за кілька кліків. Надсилайте дописи в соцмережах, фото, відео та посилання. Ваше повідомлення одразу потрапляє команді, яка швидко перевірить інформацію на достовірніть із застосуванням штучного інтелекту 👉https://t.me/perevir_bot

3️⃣Якщо бачите в соцмережах російську пропаганду, то подайте скаргу на такий пост та додавайте акаунт у бот СБУ для блокування 👉https://t.me/black_listUA_bot.

Правда переможе!

Перейти до вмісту