ВПРОВАДЖЕННЯ НАССР В ОСВТНІХ ЗАКЛАДАХ УСПЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

В черговий раз робоча група, що створена при райдержадміністрації з питань впровадження системи здорового харчування НАССР в закладах середньої та дошкільної освіти, відповідно до діючих норм та законодавчих актів, здійснила виїзд 10 лютого до освітніх установ Успенівської сільської ради. Моніторинг визначених норм, принципів планування та механізму організації харчування дітей в навчальних закладах здійснюється з метою створення безпечного, здорового освітнього середовища та належних умов для їх навчання, оздоровлення і відпочинку.

Очолила робочу групу заступник голови райдержадміністрації Тетяна ДОМЧИНСЬКА. До складу групи також увійшли секретар сільської ради Надія КЛІМАНОВА, заступник сільського голови Валерій КОРІНЬ, начальник відділу освіти сільської ради Валентин ХОЗОС, начальник Саратського відділу Держпродспоживслужби Алла Швець та інші.

В кожному із закладів, в якому побувала робоча група, активно включились в роботу по впровадженню новацій у харчуванні дітей: складаються і затверджуються нові меню, розробляються технологічні карти приготування страв, осучаснюються харчоблоки тощо.

Також в ході зустрічі із керівництвом сільської ради обговорювались питання забезпечення освітніх закладів паливом до кінця опалювального періоду, охоплення громади медичними послугами, хід вакцинації від COVID-19 та інші.

Перейти до вмісту