Внесення змін до місцевих бюджетів обговорено на селекторній нараді в Одеській ОВА

Час і обставини нашого сьогодення змушують оперативно корегувати питання, що стосуються життєдіяльності, вносити термінові  зміни, приймати нагальні рішення. Це стосується і змін до законодавчих актів, що регулюють бюджетний процес. Одеська обласна військова адміністрація тримає це питання на постійному контролі.

14 березня начальник Білгород-Дністровської районної військової адміністрації взяв участь у селекторній нараді, яку провів з головами районних військових адміністрацій та керівниками громад начальник Одеської ОВА Максим Марченко.

На нараді обговорювались питання фінансування обороноздатності Одещини, сплата податків та наповнення місцевих бюджетів у період воєнного стану.

До ваги учасників наради було доведено, що не зважаючи на воєнний стан в обласному бюджеті видатки на заробітну плату, енергоносії та інші захищенні видатки, включно з березнем, будуть виплачені у повному обсязі, а також про затвердження плану щодо підтримки бізнесу на час війни, згідно якого окремі категорії підприємців звільняються від сплати низки податків на період воєнного стану.

За результатами наради, голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко дав доручення структурним підрозділам та головам територіальних громад, міст, сіл та селищ здійснювати виважене, ефективне та економне використання бюджетних коштів. Постійно тримати на контролі питання надходження податків і зборів до місцевих бюджетів та забезпечити безперебійне функціонування установ і закладів бюджетної сфери.

Перейти до вмісту