В УКРАЇНІ ПРАЦЮЄ ПЛАТФОРМА ДЛЯ ОБ’ЄДНАННЯ ВОЛОНТЕРСЬКИХ ТА ДЕРЖАВНИХ ІНІЦІАТИВ ІЗ ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС ВІЙНИ – «СПІВДІЯ»

➡️ На базі платформи верифіковані волонтери допомагають громадянам – збирають інформацію про потреби та наявні ресурси, відправляють гуманітарну допомогу та медичні засоби.

Яку допомогу залучають:

🔸Гуманітарна: їжа, засоби гігієни, одяг, тощо;

🔸Медичні ресурси: ліки та устаткування;

🔸Добровільна особиста та майнова: волонтери, склади, транспорт;

🔸Фінансова: перерахування коштів на закупівлю товарів;

🔸Сервісна: чоловіки-водії призовного віку можуть подавати заявки для виїзду за кордон для перевезення гуманітарних вантажів.

Як отримати / запропонувати допомогу:

🔹Громадяни чи організації, які потребують допомоги, можуть заповнити спеціальну форму на сайті;

🔹Фізичні особи / волонтерські організації, які мають гуманітарні чи медичні ресурси, можуть запропонувати допомогу, сконтактувавшись через платформу з фахівцями координаційних хабів;

🔹Волонтери та компанії, які мають власний гуманітарний склад можуть запропонувати допомогу та спростити доставку речей першої необхідності, тим, хто їх потребує;

🔹Власники транспортних засобів можуть надати легкові автомобілі, фури, автобуси, а також зареєструватися у якості водіїв для перевезення допомоги між країнами, в гарячі точки, по своїй області, місту.

Детальніше на сайті: https://cutt.ly/yDmVaVx

Волонтерське об’єднання «СпівДія» координується за підтримки Офіс Президента України спільно з Мінрегіон, Міністерство охорони здоров’я України та Міністерство молоді та спорту України.

#SaveUkraine#StandWithUkraine

Перейти до вмісту