В ОБІЙМИ РІДНОЇ ЗЕМЛІ ПОВЕРТАЮТЬСЯ ЇЇ ВІРНІ СИНИ

21 листопада 2023 року об 11:00 село Широке (Маразліївська ТГ) прощатиметься зі своїм односельцем – молодшим сержантом РАДЧЕНКОМ Олександром Кириловичем (10.05.1990 р.н.).

Гірка, трагічна звістка про загибель 3 січня 2023 року на східному фронті в районі н.п. Соледар Донецької області Олександра РАДЧЕНКА сколихнула не лише жителів села Широке, а й сотні мешканців нашого району. Наш земляк, виконуючи свій військовий і громадянський обов`язок, захищаючи рідну українську землю від ненависного ворога, під час наступальних дій по знищенню сил противника та визволення території України, віддав життя за мирний день у рідному селі, нашому районі й державі. Пам`ятаймо і шануймо наших бійців-захисників. Довгий час Олександр вважався зниклим безвісти, і ось, нарешті, він повертається…

Прощання із загиблим Героєм відбудеться за адресою: с.Широке, вул. Гоголя, буд.9.

Білгород-Дністровська районна державна (військова) адміністрація висловлює щирі співчуття родині, близьким та побратимам загиблого. Світла пам`ять про Олександра РАДЧЕНКА – захисника України– збережеться у серцях тисяч краян.

Вічна і світла йому пам`ять.

Перейти до вмісту