В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ЗАВЕРШИВСЯ І ЕТАП ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

         В Білгород-Дністровському районі завершився І етап територіальних громад Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), участь в яких взяли 2390 учасників старшої та середньої вікових груп із 65 закладів загальної середньої освіти та КЗ «Татарбунарський будинок дитячої та юнацької творчості».

         У заходах взяли участь голови та представники територіальних громад, представники Білгород-Дністровського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, громадських організацій, учасники бойових дій – захисники України, військові, волонтери тощо.

         Змагання проходили з дотриманням законодавства України в частині забезпечення заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.

         Вітаємо роїв-переможців змагань та запрошуємо прийняти участь у І етапі району Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2023-2024 навчальному році!

Перейти до вмісту