УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

НЕ ДОПУСТИМО ЛІСОВИХ ПОЖЕЖ!

Ліси – національне багатство України. Це знає кожен. Вони займають понад 7 млн. га земельних угідь нашої держави. Турбота про лісові багатства, їх поповнення та збереження — завдання самої людини. І вирішувати його потрібно щоденно.

Лісові пожежі – це завжди великі втрати для флори та фауни, лісових господарств та кожного громадянина безпосередньо. Залишене багаття, недбало кинутий недопалок, самовільне спалювання стерні, узбіччя доріг, сухої трави або очерету – це найпоширеніші причини стихійного лиха. З настанням пожежонебезпечного періоду небезпека виникнення пожеж у лісах з кожним днем стає дедалі ймовірнішою. Невтішна статистика повідомляє, що саме люди є винуватцями понад 90% лісових пожеж, наслідки яких обходяться дуже дорого для лісових масивів та, звичайно, для лісових господарств.

Відповідно до розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації №135/А-2022 від 28.03.2022р. «Про заборону відвідування лісів та в’їзду до них транспортних засобів», з метою попередження та запобігання реальній загрозі виникнення пожеж в природних екосистемах, а також оперативного та ефективного реагування на можливі пожежі та мінімізації їх наслідків, забороняється відвідування лісу населенням і в’їзд до лісів Одеської області (крім транспортних шляхів) транспортних засобів та іншої самохідної техніки, крім законодавчо визначеного спецтранспорту.

Перейти до вмісту