УВАГА!!! Українці ТАК не вчиняють!

В умовах виїзду з України величезної кількості тих, хто рятується від російської навали, від наших іноземних партнерів надходить інформація про значну кількість фактів некоректної та хуліганської поведінки деяких з наших громадян. Особливо відмічаються чоловіки призовного віку на коштовних автівках, які нахабно, із викликом поводяться у ресторанах, готелях та інших публічних місцях, вимагають безкоштовного або пільгового обслуговування та забезпечення.

На тлі героїчного захисту України, Європи та усього цивілізованого світу тими, хто залишився в Україні – як у бою, так і в посиленій праці – брутальна поведінка за кордоном є негідною справжніх Українців.

Мало того, що такі елементи могли б докладати свою енергію на благо України та заради її перемоги, фактично ж просто втекли (в умовах воєнного часу – зрадили), вони зловживають гостинністю та гуманітарною відкритістю інших країн, а також спричиняють величезної шкоди іміджу України та Українців, нівелюють неймовірні зусилля наших дипломатів і волонтерів зі зміцнення політичної та гуманітарної підтримки народу і армії, які ведуть праведну оборонну війну.

В цьому зв’язку закликаємо всіх тих, хто виїхав за межі України:

✅Поводьтеся гідно, адже Ви – Українці!

✅Робіть все для того, щоб зберегти українських дітей – наше майбутнє.

✅Максимально працюйте заради Перемоги – допомагайте волонтерам і захисникам коштами, спорядженням, продуктами і медикаментами.

✅Бийтеся на інформаційному фронті – розповідайте світові про неспровоковану агресію росії проти України, злочини російської армії проти людяності, про біду, яку принесли «асвабадітєлі» на нашу землю.

Разом ми переможемо!

Слава Україні, її захисникам і захисницям!

Представництво МЗС України в Одесі

Перейти до вмісту