УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДНЯ ЄДНАННЯ

Сьогодні, 16 лютого, в Білгороді-Дністровському відбулись урочисті заходи з нагоди Дня єднання. В урочистостях взяли участь голова Білгород-Дністровської райдержадміністрації Василь САМОКИШ, голова Білгород-Дністровської районної ради Григорій МЕЛЬНИЧЕНКО, голови територіальних громад, депутати різних рівнів, працівники райдержадміністрації, військовослужбовці, громадськість міста та району.

Відкриваючи захід, голова райдержадміністрації Василь САМОКИШ звернувся до всіх присутніх та підкреслив, що разом ми  – велика сила, бо якщо ми разом – ми непереможні.

«Ми відчуваємо правду в собі, а тому український народ є і буде! У сучасних умовах основними цілями консолідації українців є об’єднання зусиль усіх його громадян», – зазначив Василь Петрович.

Також він побажав усім мужності і згуртованості, духу Справедливості та Свободи. І висловив переконання, що у нас є вільне і щасливе майбутнє – і зараз нам, як ніколи, усім разом варто його відстояти!

Далі відбулося урочисте підняття Державного Прапору України. Почесне право підняти Державний прапор було надано військовослужбовцям Білгород-Дністровського Військового прикордонного гарнізону.

Перейти до вмісту