УРОЧИСТОСТІ ДО ДНЯ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Біля Меморіальної дошки, яка розташована  поряд з адмінбудівлею Білгород-Дністровської райдержадміністрації відбувся мітинг-реквієм пам’яті Героям Небесної Сотні. Захід пройшов напередодні  офіційного відзначення в Україні Дня Героїв Небесної Сотні (20 лютого) та подій восьмирічної давності під час Революції Гідності на Майдані в місті Києві.

Участь в офіційних урочистостях взяли голова Білгород-Дністровської райдержадміністрації Василь САМОКИШ, голова районної     ради Григорій         МЕЛЬНИЧЕНКО,     працівники райдержадміністрації, військовослужбовці, громадськість.

– Дорогі друзі! Маємо честь бути тут в пам’ять Героїв Небесної Сотні, які показали приклад, що в Україні можна жити по-іншому, краще, ніж колись, з пануючим народовладдям та європейською демократією. Без зброї, але з непереборною вірою в Україну. Герої Небесної Сотні вийшли на Майдан, прагнучи Перемоги і нас до того закликали, –  звернувся до присутніх очільник району Василь Петрович.

Учасники заходу вшанували загиблих на Майдані хвилиною мовчання та поклали квіти  до підніжжя Меморіальної дошки. 

Тож не забуваймо Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України та її державності. Нехай пам’ять про невинно убієнних згуртує усіх нас, примножить силу і волю й додасть рішучості та наснаги у прийнятті виважених і мудрих рішень задля блага майбутніх поколінь у вільній, незалежній, європейській і розвиненій державі Україна. Слава Героям!

Перейти до вмісту