УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
ТРЕНІНГ З ПРОТИДІЇ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
За сприянням керівництва Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» у відповідності до завдань проекту «Протидія торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим в Одеській області» 21-22 вересня поточного року відбувся тренінг для представників міських управлінь соціального захисту населення, служби у справах дітей, дільничних офіцерів поліції, працівників ювенальної превенції.
Представником від Білгород-Дністровської районної державної адміністрації в заході стала начальник відділу з питань координації надання соціальних послуг та підтримки сім’ї управління соціального захисту населення – Жанна ХМІЛЕВСЬКА.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_20-25-40-1024x472.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_20-25-12-1024x472.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_20-25-18-1024x472.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-21_20-25-24-1024x472.jpg)