Українці перші на Всесвітніх іграх-2022 за кількістю здобутих нагород — 22 медалі за три дні

В американському Бірмінгемі завершився третій змагальний день XI Всесвітніх ігор.

У доробку українських спортсменів 5 нагород – 2 золоті та 3 бронзові медалі.

«Золото» у змаганнях з пауерліфтингу (суперважка вага) виборов Олексій Бичков. Українському спортсмену підкорилася вага 400 кг у присіданні, 340 кг – у жимі лежачи та 375 кг – у тязі становій.

Ще одну медаль в пауерліфтингу виграла Тетяна Мельник (суперважка категорія). У вправі у присіданні спортсменка показала результат 255 кг, жимі лежачи — 185 кг та у становій тязі –210 кг. Сума триборства 650 кг забезпечила Мельник бронзову нагороду.

У змаганнях сумоїстів одразу троє наших спортсменів з медалями.

Іванна Березовська стала володаркою золотої нагороди в абсолютній ваговій категорії. У фінальній сутичці українка перемогла японку Хійорі Кон.

Також у цій ваговій категорії бронзову медаль завоювала українка Світлана Ярьомка.

Для обох спортсменок – це вже другі нагороди на цих Іграх. Напередодні, у важкій вазі, Світлана Ярьомка стала чемпіонкою, а Іванна Березовська здобула «срібло».

У чоловічій абсолютній категорії бронзу завоював українець Олександр Вересюк.

Відтак за три дні змагань у скарбничці збірної України – 22 нагороди, серед яких – 8 золотих, 6 срібних та 8 бронзових медалей.