ТВОЇ ЛЮДИ, ОДЕЩИНО! Мешканка Білгорода-Дністровського Ніна Іванівна Грунтфест відзначила 100-річний ювілей!

22 лютого свій 100–річний ювілей святкує мешканка міста Білгород-Дністровський учасниця Другої світової війни Ніна Іванівна Грунтфест!

Ніна Іванівна народилася 22 лютого 1922 року у селі Сухе Кобеляцького району Полтавської області. На долю пані Ніни випало чимало випробувань, адже з початку Другої світової війни, навчаючись у Харківському медінституті, почала працювати у евакогоспіталі. Пройшла війну, в повоєнні роки разом з чоловіком Грунтфест Михайлом Давидовичем – військовослужбовцем, за фахом була направлена до Німеччини, де Михайло Давидович проходив службу. В 1951 році Ніна Іванівна з родиною переїхала до міста Білгород-Дністровського. Разом з чоловіком прожили майже 60 років. Ніна Іванівна виховала доньку, двох онучок та одного правнука.

З нагоди ювілею, в гості до Ніни Іванівни сьогодні завітали Білгород-Дністровський міський голова Віталій Граждан та голова міської ради ветеранів війни, праці, Збройних Сил України Іван Аулов. Від імені громади міста, депутатського корпусу міської ради Віталій Граждан привітав Ніну Іванівну з її святом:

«Прийміть найщиріші слова великої подяки і низький уклін за подвиг, здійснений у роки війни. Міцного Вам здоров’я та довголіття. Бажаю зустріти ще не один ювілей у хорошому настрої поряд із дорогими та близькими Вам людьми», – звернувся до шановної довгожительки міський голова Віталій Граждан.

Під час зустрічі з міським головою, Ніна Іванівна охоче ділилася своїми спогадами нелегкого життєвого шляху, випробувань, пережитих у роки війни, а також своїм секретом довголіття, що полягає у добрі та щирій любові до рідних й близьких.

За матеріалами Білгород-Дністровської міської ради

Перейти до вмісту