Світ з Україною!З кожним днем все більше підтримки!

Британський музикант Стінг зі своєю дружиною надіслали до України фінансову та гуманітарну допомогу. Вона прийшла на адресу благодійної організації, яка працює у партнерстві зі ЗСУ.

Армін ван Бюрен запалив у Бухаресті на підтримку України. Він вийшов на сцену з українським прапором, а на екранах були присутні виключно наші національні кольори та символіка. Всі отримані від продажу квитків гроші організатори мають намір передати Україні.

За ініціативи лондонської скрипальки Керенці Пікок (Kerenza Peacock) 94 музиканти з 29 країн виконали українську народну пісню «Вербовая дощечка». В ініціативі взяли участь дев’ять українських скрипалів, до яких доєдналися скрипкова секція Мюнхенського камерного оркестру, музиканти з Лондонського і Токійського симфонічних оркестрів, Філармонії Осло, Голлівудських студій, а також кращі скрипалі з усього світу – Ірландії, Нідерландів, Польщі, Південної Кореї, Південної Африки, Молдови, Данії, Індії.

Брайтон-біч у Нью-Йорку перефарбувався в українські кольори. Магазини познімали російські вивіски й рекламу. Не хочуть мати справу з окупантом. Натомість, вивісили українські прапори.

Легендарний хокеїст Яромир Ягр і його команда «Кладно» в чеській Екстралізі допомогли зібрати понад $160 000 для біженців з України в Чехії. Гроші були зібрані шляхом продажу квитків на фінал регулярного сезону. Гра «Кладо» – «Спарта» зібрала 14512 глядачів, також вболівальники купували віртуальні квитки на підтримку українців. Хокеїсти обох команд нашили собі на форму прапор України.

Литовський «Жальгіріс» влаштував масштабну акцію підтримки Україні, яка захищається від нападу російських військ. У матчі регулярного чемпіонату баскетбольної Євроліги з «Барселоною» «Жальгіріс» вийшов у формі у кольорах українського прапора, також перед грою провели акцію на підтримку українців, а на табло світилося «Слава Україні!»

Героям Слава!

#світзукраїною

Перейти до вмісту