ЩОБ НЕ СТАЛОСЯ БІДИ

Про недопущення виникнення пожеж у закладах охорони здоров’я регіону йшлося на зустрічі із керівниками медичних закладів району, яку провів заступник голови райдержадміністрації Максим БРИТКОВ.

Щодо ситуації із пожежною безпекою, яка склалася на сьогодні у нашому районі у закладах охорони здоров’я із стаціонарними відділеннями та про першочергові протипожежні заходи, що необхідно провести, присутніх  ознайомив заступник начальника Білгород-Дністровського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області з питань техногенної та пожежної безпеки Олександр ЧУХАНЕНКО. Він також попередив керівників медичних установ про проведення планових перевірок лікувальних закладів із стаціонарними відділеннями, з метою їх комплексного обстеження  щодо дотримання передбачених законодавством вимог пожежної та техногенної безпеки.

У свою чергу, Максим Сергійович звернувся до учасників зібрання із розумінням поставитись до вимог районного управління державної служби з надзвичайних ситуацій, щодо забезпечення у підпорядкованих їм медичних установах усіх вищезазначених заходів, і ті, що не потребують великих затрат у часі і коштах, здійснити у першу чергу.

Перейти до вмісту