Шановні жителі Білгород-Дністровського району! Щиро вітаю вас із Днем Конституції України!
28 червня ми вшановуємо Основний Закон нашої держави. Це документ, який утверджує права і свободи людини, визначає демократичні цінності та є фундаментом української державності. Сьогодні, коли Україна виборює своє право на свободу, незалежність і європейське майбутнє, Конституція набуває особливого змісту, адже її принципи наші Захисники й Захисниці щодня відстоюють на полі бою ціною власного життя.
Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю Героїв, які віддали найдорожче за Україну, та висловлюємо глибоку вдячність кожному воїну, який боронить нашу державу. Саме завдяки їхній мужності ми маємо можливість жити, працювати, виховувати дітей і будувати майбутнє в незалежній країні.
Нехай День Конституції України зміцнює нашу віру у власні сили, єднає суспільство навколо спільної мети та надихає на нові звершення задля розвитку рідного краю і всієї України. Бажаю кожній родині миру, міцного здоров’я, добробуту, незламності духу та якнайшвидшої Перемоги.
Зі святом! Слава Україні!
З повагою
Василь САМОКИШ, голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації

