ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

В умовах військового стану попередження про повітряну тривогу це знак можливої небезпеки. Це сигнал бути готовими! Мати зібрані документи, воду, їжу хоча б на добу.

У разі оголошення повітряної тривоги потрібно сховатись у підвалах, бомбосховищах, приміщеннях без вікон. Залишатись у сховищах потрібно від 1 години до 3 годин. Якщо вибухів не чутно, можна виходити зі сховищ, але не втрачати пильність.

Від сьогодні в обов’язковому порядку кожен з вас має зібрати тривожний рюкзак, запастись провізією мінімум на добу, ліхтариками, бо можливе вимкнення електроенергії. Вуличне освітлення по всім територіальним громадам вимикатися не буде! З повітря має бути видно що це населений пункт, а не військовий об’єкт! Темрява провокує паніку, мародерство і страх!

У м.Білгород-Дністровський діє координаційний центр забезпечення функціонування захисних споруд та укриттів міста Білгорода-Дністровського (доступ, питна вода, енергопостачання).

Телефон – 093 354 81 02.

Цілодобово працює гаряча лінія Татарбунарської міської ради

(04844) 3-33-55 або 068-528-72-77

З надією на мир та на те, що наш рідний край омине атака ворога, закликаємо всіх до спокою та холодного розуму у разі небезпеки. Ми разом і ми вистоїмо!

Уважно слідкуйте за публікаціями в офіційних джерелах. Всю інформацію ми будемо оперативно доводити до населення.

Перейти до вмісту