Шановні державні службовці! Щиро вітаю вас із Днем державної служби України!
Державна служба – це відповідальна та почесна праця, спрямована на забезпечення стабільного розвитку держави, захист прав і свобод громадян, підвищення добробуту суспільства.
Саме завдяки вашому професіоналізму, компетентності, відданості справі та сумлінному виконанню службових обов’язків реалізуються важливі державні рішення та підтримується ефективна робота органів влади. Сьогодні, в умовах складних викликів для нашої країни, державна служба набуває особливого значення.
Висловлюю щиру вдячність усім державним службовцям та бажаю міцного здоров’я, миру, добробуту, невичерпної енергії, нових професійних здобутків, підтримки однодумців та успіхів у служінні Україні!
З повагою Голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації

