Шановні аграрії Білгород-Дністровського району !

 Про Міжнародну агропромислову виставку

 з польовою демонстрацією техніки

 та технологій «AgroExpo – 2021» 

На виконання листа Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської  обласної державної адміністрації від 21.09.2021 року № 8274/01-49/1/1-21/1049, стосовно, яка відбудеться з 29  вересня по 02 жовтня 2021 року в м. Кропивницький.

З 29 вересня по 02 жовтня 2021 року в м. Кропивницький проходитиме міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «AgroExpo – 2021».

Виставка ”AgroExpo” має площу 125 тис. кв. м та є найбільшою агропромисловою виставкою в Україні, входить в ТОП 10 найбільших аграрних виставок Європи. В експозиціях представлені найновітніші зразки вітчизняної та зарубіжної техніки, обладнання для агропромислового комплексу,  засоби захисту рослин, посівний матеріал, а також племінні  породи тварин та птиці.

Головними тематичними розділами Виставки ”AgroExpo” є тваринництво, рослинництво, транспорт i спецтехніка, тара i упаковка, будівництво та альтернативна енергетика в агропромисловому комплексі, екологія i переробка відходів, присадибне господарство, лісове господарство.

У рамках Виставки експонується широка номенклатура продукції відомих світових бpeндів машинобудування, таких як John Deere, Claas, Case, New Holland, Lemken. Fendt, Väderstad, Pöttinger, Horsch, Kuhn, ЈСВ, Amazone, MaterMacc, Гомсельмаш, а також продукція, товари та послуги понад 500 провідних виробників  України. На окремому полігоні загальною площею 70 тис. кв. м. проводяться демонстраційні покази сільськогосподарської техніки в роботі.

Традиційно під час Виставки «AgroExpo» проходитиме «Покровський ярмарок», у рамках якого відвідувачі матимуть можливість  ознайомитись з унікальними експозиціями громад Кіровоградщини ярмарок – розпродаж сільськогосподарської продукції та товарів декоративно-ужиткового мистецтва майстрів з ycix куточків України.

З метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19 , спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Виставка «AgroExpo», буде проходити з дотриманням відповідних протиепідемічних заходів.

З детальною інформацією  про Виставку «AgroExpo» можливо ознайомитись на веб-сайті: www.ukragroexpo.com

Для вирішення будь-яких оперативних питань щодо участі у Виставки «AgroExpo»  звертатись до організаторів  Виставки: Глібка Ігоря, моб. тел. +38 (050) 344 26 44, +38 (095)344 26 44, Бєлової Тетяни, моб. тел. +38 (050) 344 27 44,                                                     e-mail: info@ukragroexpo.com

Перейти до вмісту