ПИТАННЯ ОСВІТИ В ОБ’ЄКТИВІ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ

Сьогодні, 3 квітня, за ініціативи Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації відбулась онлайн нарада, на якій було розглянуто широке коло питань, що стосуються організації освітнього процесу у навчальних закладах області, зокрема: використання коштів освітньої субвенції, впровадження реформ Нової української школи, шкільного харчування, реалізації Плану проведення спортивних та спортивномасових заходів серед учнів та студентів на 2023-2024 навчальний рік «Пліч-опліч зі спортом» тощо.

Нарада пройшла під головуванням директора Департаменту освіти і науки Олександра ЛОНЧАКА. З усіх питань, що виносились на порядок денний наради учасників заходу інформували представники Департаменту.

За дорученням голови (начальника) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василя САМОКИША, участь у нараді взяли перший заступник голови Тетяна ДОМЧИНСЬКА, т.в.о.начальника відділу освіти, культури, охорони здоров’я та спорту райдержадміністрації Феодора КОРЧАГІНА та головний спеціаліст відділу Тетяна ПТАШНИК.

Перейти до вмісту