ПРОГРАМА EGAP ОБРАЛА 5 ГРОМАД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЛЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Влітку 2021-го року Програма EGAP оголосила конкурс для впровадження цифрових технологій у Волинській, Вінницькій, Дніпропетровській та Одеській областях.

На Одещині переможцями конкурсу стали 5 громад: Біляївська, Саф’янівська, Суворовська, Ренійська, Чорноморська.

До цього Програма EGAP вже надавала методичну та практичну допомогу у впровадженні цифрових інструментів Кароліно-Бугазькій, Кілійській та Шабівській територіальним громадам. 

Співпраця з громадами відбуватиметься за наступними напрямками: розробка цифрових стратегій та планів щодо їх реалізації; підключення інструментів задля ефективної взаємодії місцевої влади та громадян — чат-боту СВОЇ, конструктора сайтів громад; впровадження інструментів електронної демократії — Відкрите місто, Громадський бюджет, Консультації із громадськістю, Місцеві петиції; запуск електронних щоденників та журналів у школах; проведення навчання для підвищення цифрової грамотності працівників органів місцевого самоврядування; впровадження інструментів для підвищення якості роботи ЦНАП — електронних кол-центрів, «мобільних валіз» для надання послуг маломобільним групам, системи електронної черги. 

Довідково:

Програма EGAP виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією. Програма активно співпрацює з Одеською ОДА та громадами з 2015 року. За підтримки Програми EGAP впроваджуються сучасні цифрові сервіси як на обласному рівні, так і у територіальних громадах.  

Перейти до вмісту