Президент ознайомився з порядком несення служби Морською охороною ДПСУ в акваторії Азовського моря
Перебуваючи з робочою поїздкою в Донецькій області, Президент України Володимир Зеленський ознайомився з порядком несення служби Морською охороною Державної прикордонної служби в акваторії Азовського моря.
Глава держави вийшов у море на борту пошуково-рятувального судна «Капітан Чусов». Володимир Зеленський заслухав інформацію щодо виконання завдань підрозділами Морської охорони в українській частині вод Азовського моря.
![](https://www.president.gov.ua/storage/j-image-storage/22/59/69/873bafe3dc16c1f96de1706d2f478563_1645091627_wysiwyg.jpeg)
Під час переходу акваторією судно «Капітан Чусов» наблизилося до суден, які несуть бойове чергування, – корабля Морської охорони Державної прикордонної служби «Донбас» і малого броньованого катера Військово-Морських сил ЗСУ «Лубни».
Коли їхній особовий склад вишикувався на верхній палубі, Президент привітав військовослужбовців і подякував їм за службу.
Начальник регіонального управління Морської охорони ДПСУ Олег Костур на згадку вручив Главі держави сувенір – пам’ятний знак Морської охорони.