Перше засідання робочої групи з розробки проєкту Стратегії Розвитку Громади

22 лютого 2022 року за участі голови Кароліно-Бугазької ТГ Андрія Апанасенко, представника Одеського регіонального офісу U-LEAD з Європою Віктора Бондарчука відбулося перше засідання робочої групи з розробки  Стратегії розвитку Кароліно-Бугазької ТГ на 2022-2027 роки. На засіданні були присутні члени Робочої групи, спеціалісти різних галузей Кароліно-Бугазької ТГ, громадські активісти, представники громади села Кароліно-Бугаз та селища міського типу Затока, які включені у склад робочої групи з розробки Стратегії розвитку Кароліно-Бугазької ТГ на 2022-2027 роки.

Ознайомилися з :ключовими принципами стратегічного планування місцевого розвитку: економічні, соціальні, часові аспектиСередньостроковим плануванням в Україні
Методологією стратегічного планування місцевого розвитку: сталість, основні етапи, залучення громадськості
Збором даних за системою показників, які характеризують стан розвитку територіальної громади: джерела отримання інформації, часові аспекти.
Анкетним та/або інтерактивним опитування мешканців територіальної громади та підприємців. опитування
Погодженням плану діяльності Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Кароліно-Бугазької територіальної громади

Цей важливий документ стане визначальним для подальшого перспективного розвитку нашої громади. Він допоможе не лише спрогнозувати загальну перспективу, а визначити головні вектори розвитку. 

Перший день роботи пройшов плідно.

Учасники робочої групи визначили послідовність роботи над Стратегією. Розроблена стратегія буде подана  на розгляд та затвердження до сесії сільської ради. До того часу триватиме копітка робота. Розпочнеться вона з опитування мешканців щодо основних проблем, перспектив розвитку громади та підготовки соціально-економічного аналізу.

Результати роботи за цими напрямками будуть розглянуті на наступному засіданні робочої групи. 

Кароліно-Бугазька ТГ  радо запрошує усіх жителів громади долучитися до розробки важливого документу, який стане визначальним для подальшого перспективного розвитку нашої громади.

Перейти до вмісту