ОСОБЛИВИМ ДІТЯМ – ОСОБЛИВІ КЛАСИ

Кожна дитина в Україні має право на отримання освіти в тій формі та умовах, які відповідають її фізичному та розумовому розвитку. Це закріплено на законодавчому рівні нашої держави і це добре усвідомлюють керівники відповідних підрозділів Білгород-Дністровського району. Тому в нашому районі вже кілька років поспіль для дітей з особливими освітніми потребами за різними нозологіями відкриваються інклюзивно-ресурсні центри та інклюзивні класи при закладах загально середньої освіти, і цей процес постійно на контролі райдержадміністрації.

На сьогодні на території нашого району функціонує 4 інклюзивно-ресурсних центри в Мологівській сільській, Саратській селищній, Білгород-Дністровській та Татарбунарській міських радах, в яких на обліку перебувають – 895 дітей.

В закладах освіти функціонують 199 інклюзивних класів, де навчаються 267 дітей.

Відкриття інклюзивних класів це не просто запровадження нової системи в навчальному процесі, це цілий комплекс робіт по забезпеченню безперешкодного доступу до всіх приміщень школи учнів, з особливими освітніми потребами.

Тому, перебуваючи на виїзних нарадах в територіальних громадах району, керівництво райдержадміністрації постійно відвідує ці спеціалізовані освітні установи, знайомиться з його роботою, спілкується зі спеціалістами закладу.

Перейти до вмісту