ОДЕСЬКА СПОРТСМЕНКА ОЛЕНА КРАВАЦЬКА – БРОНЗОВА ПРИЗЕРКА ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ З ФЕХТУВАННЯ

На чемпіонаті Європи з фехтування в турецькій Анталії, у складі жіночої збірної команди України з шаблі Олена Кравацька виборола  бронзову медаль.

На шляху до п’єдесталу українки провели чотири дуже непрості зустрічі, у трьох з яких здобули перемогу.

У півфіналі наш квартет у складі Ольги Харлан, Олени Кравацкої, Юлії Бакастової та Олени Вороніної схрестив холодну зброю із збірною Франції. Впродовж поєдинку пальма першості кілька разів переходила від однієї команди до другої, але більш ніж на три-чотири  удари відірватися не вдавалось нікому. Із рахунком 43:45 наша збірна поступилась другому номеру світового рейтингу.

У боротьбі за «бронзу» збірна України зустрілась із збірною Угорщини. Одеситка Олена Кравацька, яка саме в цей день святкувала свій день народження, впевнено вивела команду вперед!

«Вітаю Олену Кравацьку та її тренера,  заслуженого тренера України Олександра Васютіна, із успішним виступом! Пишаюсь вами! Вірю в подальші ваші перемоги!» – сказав Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Нагадаємо, що це третя нагорода на чемпіонатах Європи в кар’єрі Олени Кравацької. Олена заслужений майстер спорту України, срібна призерка XXXI літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).